Beslag PLUS Dubbelgrind Varmgalvaniserad
2 085 kr
1 983 krSänkt pris!

Dubbelgrind Varmgalvaniserad
1 983 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSEgenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 2436-1 |
| Höjd | 80 mm |
| Serie | Ligno |
| Djup | 710 mm |
| Bredd | 380 mm |
| Material | Stål |
| Färg | Varmgalvaniserad |
| Produkttyp | Beslag |
| EAN-nr | 5703393243614 |

