Beslag PLUS Enkelgrind Varmgalvaniserad
fr.826 kr
Se priset!
Välj variant

Enkelgrind Varmgalvaniserad
826 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Beslag till Ligno enkelgrind. Välj mellan högerhängt eller vänsterhängt sett från beslagssidan.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 2428-1P |
| Höjd | 70 mm |
| Färg | Stål |
| Material | Stål |
| Typ | Beslag |
| Djup | 540 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Hängning | Höger, Vänster |

