Cubic Hörnbeslag Enkel - till 9x9 cm stolper
fr.319 kr
Se priset!
Välj variant

Cubic Hörnbeslag Enkel - till 9x9 cm stolper
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med beslag i serien Cubic kan du bygga din egen pergola eller terrass. Passar stolpar i måtten 90x90 mm.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Med beslag i serien Cubic kan du bygga din egen pergola eller terrass. Passar stolpar i måtten 90x90 mm.
Skruvar medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 200, 600 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Cubic |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Bredd | 91, 200 mm |
| Vikt | 4, 1,5 kg |
| Produkttyp | Beslag, Stolpfot |
| Färg | Galvaniserat Stål, Svart RAL 9005 |
