Fästplatta Jabo Fransk Skruv till Stolpar
428 kr
Se priset!

Fransk Skruv till Stolpar
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fästplatta med fransk skruv från Jabo för montering av pelare och stolpar. Monteras under stolpen och fästs därefter i altanen/verandan.
Varumärke
JaboBeskrivning
Fästplatta med fransk skruv från Jabo för montering av pelare och stolpar. Monteras under stolpen och fästs därefter i altanen/verandan.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 25029 |
| Serie | Arnö |
| Djup | 40 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Höjd | 1,1 cm |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 7392118250297 |

