Grindbeslag PLUS Varmgalvaniserad Dubbel
1 915 kr
Se priset!

Varmgalvaniserad Dubbel
1 915 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Grindbeslag PLUS Varmgalvaniserad Dubbel till Vinessse dubbelgrind. Justerbara gångjärn.
Dokument
Recensioner
HelénVerifierad köpare
för 7 år sedanRejäla justerbara grindbeslag, precis vad jag sökte.1
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 2426-1 |
| Höjd | 75 mm |
| Djup | 600 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Material | Stål |
| Färg | Varmgalvaniserad |
| EAN-nr | 5703393242617 |

