Original PLUS elementbeslag - varmgalvaniserad
fr.84 kr/frp
Se priset!
Välj variant

elementbeslag - varmgalvaniserad
84 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Origianl Plus elementbeslag 4 stk.
Skruvar måste köpas separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 70, 200 mm |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Serie | Cubic |
| Bredd | 30, 305 mm |
| Vikt | 2,29 kg |
| Produkttyp | Beslag |
| Färg | Svart RAL 9005, Varmgalvaniserad |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Djup | 3 mm |

