Pyramide Stolphatt - 71x71 mmVarmgalvaniserad
35 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolphattar kompletterar helhetsintrycket samtidigt som de skyddar stolparna. Gjord av stål. Passar stolpar i måtten 70x70 mm.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stolphattar kompletterar helhetsintrycket samtidigt som de skyddar stolparna. Gjord av stål. Passar stolpar i måtten 70x70 mm.
- Passar en 7x7 cm trästolpe
- Höjd: 3,0 cm
- Skruvar måste köpas separat, 2 st per stolphatt, artikelnummer: 17517-15
Stolphattar kompletterar helhetsintrycket och skyddar stolparna.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17835-1 |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 71 mm |
| Bredd | 71 mm |
| Vikt | 0,07 kg |
| Färg | Varmgalvaniserad |
| Dimension | 71x71 mm |
| Serie | Pyramid |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5703393178350 |
