Stopplatta PLUS för Dubbelgrindar
269 kr
Se priset!

för Dubbelgrindar
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSEgenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 2448-1 |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 200 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Material | Stål |
| Färg | Varmgalvaniserad |
| EAN-nr | 5703393244819 |

