Nostalgi Staket 180x180 cm
fr.3 089 kr
Se priset!
Välj variant

Nostalgi Staket 180x180 cm
3 089 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Staket av trädgården med en stilren levande vägg!
Nostalgi levande vägg från PLUS i klassisk och och traditionell stil.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Staket av trädgården med en stilren levande vägg!
Nostalgi levande vägg från PLUS i klassisk och och traditionell stil.
Dimensioner:
- Mått: 180 x 180 cm
- Ram: 34x68mm
- Lameller: 12x68mm
- Stolpar: 12x32mm
- Försedd med slagskruvar i rostfritt stål
- Mått: 180 x 180 cm
- Ram: 34x68mm
- Lameller: 12x68mm
- Stolpar: 12x32mm
- Försedd med slagskruvar i rostfritt stål
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Djup | 3,4 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Nostalgi |
| Typ | Skärm |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Svart RAL 9005, Vit |
| Höjd | 95, 180 cm |
| Vikt | 9, 16 kg |
