Skärm Palmako Elly 3Vitmålad
999 kr
Vald variant
Färg:
Vitmålad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Elly 3
Vitmålad
999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skärm Palmako Elly 3 är perfekt om din trädgård behöver eleganta och luftiga vindskyddspaneler. Dessa moderna paneler kan ge din trädgård eller terrass ett nytt och fräscht utseende. Vindskyddet har en ram med vertikala panelbrädor. Längst upp har skärmen en spaljé med diagonalt rutmönster. Dessa vindskyddspaneler är dessutom enkla att montera.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Skärm Palmako Elly 3 är perfekt om din trädgård behöver eleganta och luftiga vindskyddspaneler. Dessa moderna paneler kan ge din trädgård eller terrass ett nytt och fräscht utseende. Vindskyddet har en ram med vertikala panelbrädor. Längst upp har skärmen en spaljé med diagonalt rutmönster. Dessa vindskyddspaneler är dessutom enkla att montera.
Övrigt
- Färg: Vitmålad 1+2 lager
- Ramprofil: 44x90 mm
- Brädprofil: 16x95 mm
- Spaljéprofil: 8x23 mm
- Färg: Vitmålad 1+2 lager
- Ramprofil: 44x90 mm
- Brädprofil: 16x95 mm
- Spaljéprofil: 8x23 mm
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 100694 |
| Färg | Vitmålad |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 180 cm |
| Vikt | 12,6 kg |
| Bredd | 90 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Gran |
| Serie | Elly |
| Typ | Skärm |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4743142049686 |




