Skärm PLUS Bergen 180x150 cm Dekor Tryckimpregnerad
1 115 kr
Se priset!

Bergen 180x150 cm Dekor Tryckimpregnerad
1 115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bergen 180x150 cm är en tät skärm som kan användas vid uteplatsen eller som avgränsare. Det är också möjligt att skapa en mix mellan Bergens två typerna av skärmar, vilket kan skapa en spännande avskärmning med murgröna eller rosor.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bergen 180x150 cm är en tät skärm som kan användas vid uteplatsen eller som avgränsare. Det är också möjligt att skapa en mix mellan Bergens två typerna av skärmar, vilket kan skapa en spännande avskärmning med murgröna eller rosor.
Egenskaper:
- Tillverkad i tryckimpregnerat furu/gran
- Dimension ram: 44x44 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera skärmen. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än skärmen.
- Tillverkad i tryckimpregnerat furu/gran
- Dimension ram: 44x44 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera skärmen. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än skärmen.
Recensioner
Leif SVerifierad köpare
för 4 dagar sedanJag blev mycket nöjd
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 3003-1 |
| Färg | Trä |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Gran |
| Serie | Bergen |
| Typ | Skärm |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 150 cm |
| Bredd | 180 cm |
| EAN-nr | 5703393300317 |

