Skärm PLUS Plank Avfallsskjul
fr.5 139 kr
Välj variant

Plank Avfallsskjul
5 139 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Dölj din soptunna med stil med avfallsskjul i trä från PLUS.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 1080 mm |
| Djup | 970 mm |
| Serie | Plank |
| Typ | Skärm |
| Bredd | 1924 mm |
| Material | Trä |
| Färg | Grundmålad Svart, Tryckimpregnerat |

