Skärm PLUS Silence 120x140 cm Tryckimpregnerad
1 738 kr
1 529 krSpara 12 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Silence 120x140 Natur är en skärm som kombinerar en rustik lantlig charm med enkelt utseende. Lämplig för avskärmning i trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad/fungicid- och grundbehandlad furu/gran.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Silence 120x140 Natur är en skärm som kombinerar en rustik lantlig charm med enkelt utseende. Lämplig för avskärmning i trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad/fungicid- och grundbehandlad furu/gran.
Egenskaper:
- Dimension ram: 34x68 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera skärmen. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än skärmen.
- Dimension ram: 34x68 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera skärmen. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än skärmen.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 15307-1 |
| Färg | Trä |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Silence |
| Typ | Skärm |
| Djup | 3,4 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 5703393717375 |
