Skärm PLUS Tokyo 180x180 cm Tryckimpregnerad
1 599 kr
Se priset!

Tokyo 180x180 cm Tryckimpregnerad
1 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tokyo 180x180 är tillverkat i tryckimpregnerat virke. Med skärmen är det möjligt att markera en gräns mellan terrassen och trädgården, det bildar ett stilrent staket utan att stänga in. Skärmen fungerar även bra som stöd för klängväxter.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Tokyo 180x180 är tillverkat i tryckimpregnerat virke. Med skärmen är det möjligt att markera en gräns mellan terrassen och trädgården, det bildar ett stilrent staket utan att stänga in. Skärmen fungerar även bra som stöd för klängväxter.
Egenskaper
- Tillverkad i tryckimpregnerat virke
- Dimension ram: 44x44 mm
- Ribbor: 15x44 mm
- Avstånd mellan ribbor: 15-18 mm
- Skärmen är färdigmonterad med rostfri slagskruv
Monteras med beslag och stolpe. OBS! Detta ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera skärmen. För stabilt montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än skärmen.
- Tillverkad i tryckimpregnerat virke
- Dimension ram: 44x44 mm
- Ribbor: 15x44 mm
- Avstånd mellan ribbor: 15-18 mm
- Skärmen är färdigmonterad med rostfri slagskruv
Monteras med beslag och stolpe. OBS! Detta ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera skärmen. För stabilt montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än skärmen.
Recensioner
MatsVerifierad köpare
för 4 veckor sedanSer ut att vara bra kvalitet så vi är nöjda med produkten
+ Bra pris ser ut att vara bra kvalitet
- Finns inget
Björn O LVerifierad köpare
för 7 år sedanExemplaret var av bra kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17414-1 |
| Färg | Trä |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Tokyo |
| Typ | Skärm |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 180 cm |
| Bredd | 180 cm |
| EAN-nr | 5703393174147 |


