Soptunneskydd PLUS Artura
fr.8 469 kr
fr.6 775 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Artura
6 775 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soptunneskyddet Artura kommer inte bara att dölja ditt skräp på ett snyggt sätt, de kommer också att se bra ut på din uppfart. Det finns inget tråkigare än att se de tråkiga grå eller gröna soptunnorna. Lösningen är ett soptunneskydd som gömmer undan soptunnorna så att de inte är det första som gästerna ser när de kör in på uppfarten.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Soptunneskyddet Artura kommer inte bara att dölja ditt skräp på ett snyggt sätt, de kommer också att se bra ut på din uppfart. Det finns inget tråkigare än att se de tråkiga grå eller gröna soptunnorna. Lösningen är ett soptunneskydd som gömmer undan soptunnorna så att de inte är det första som gästerna ser när de kör in på uppfarten.
Artura soptunneskydd är tillverkat av skiffergrå kompositbrädorna med trästruktur. Fördelen med komposit är minimalt underhåll och lång hållbarhet. Brädorna behöver bara tvättas med vatten, så du behöver inte oroa dig för slipning och efterbehandling med träskyddsmedel/färg.
Med stålstolpar för nedgjutning.
Med stålstolpar för nedgjutning.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 16628-1P |
| Färg | Skiffergrå |
| Yta | Trästrukturerad |
| Typ | Soptunneskydd |
| Djup | 3 cm |
| Höjd | 142 cm |
| Längd | 149, 288 cm |
