Soptunneskydd Skotte Garden Dubbel
3 490 kr
2 449 krSänkt pris!Spara 1 041 kr
robotgräsklipparskyddRobotgräsklipparskydd Skotte Garden Plåt
1 690 kr
Dubbel
2 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Rama in dina sopkärl med detta stilrena och moderna skydd för soptunnor. Då skyddet bara omger sopkärlens sidor är det ändå smidigt att öppna soptunnornas lock och rulla ut dem från sin plats.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Rama in dina sopkärl med detta stilrena och moderna skydd för soptunnor. Då skyddet bara omger sopkärlens sidor är det ändå smidigt att öppna soptunnornas lock och rulla ut dem från sin plats.
Egenskaper
- Skydd mot såväl oväder som solsken - Lättmonterat - Underhållsfritt - Knockdown
- Skydd mot såväl oväder som solsken - Lättmonterat - Underhållsfritt - Knockdown
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 104011 |
| Höjd | 150 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Serie | Värna |
| Typ | Soptunneskydd |
| Längd | 1160 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| EAN-nr | 7350125471050 |










