Appliceringspistol Biohort Paket
575 kr

Paket
575 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BiohortBeskrivning
Appliceringspistol paket.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B270902 |
| Bredd | 6,5 cm |
| Höjd | 22 cm |
| Längd | 37 cm |
| Typ | Appliceringspistol |
| Vikt | 0,81 kg |
| EAN-nr | 9003414187832 |


