Bakvägg Biohort till WoodStock 300 Metallic Kvartsgrå
Rek. pris 3 289 kr
3 199 kr
Se priset!

till WoodStock 300 Metallic Kvartsgrå
3 199 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Tillverkad av galvaniserat, polyamidbelagt stål.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 38042 |
| Färg | Metallic Kvarts-grå |
| Bredd | 1,1 cm |
| Material | Stål & Aluminium |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Längd | 196,5 cm |
| Vikt | 25,85 kg |
| EAN-nr | 9003414380424 |


