Bakvägg till Sidotak Biohort storlek S H2-H5
Rek. pris 6 849 kr
fr.6 499 kr
Se priset!
Välj variant

storlek S H2-H5
6 499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Du kan fästa en bakvägg och/eller en sidovägg mot sidotaket på din HighLine®-bod (från storlek H2)/Neo (från storlek 2A). De finns i samma färger som boden.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Du kan fästa en bakvägg och/eller en sidovägg mot sidotaket på din HighLine®-bod (från storlek H2)/Neo (från storlek 2A). De finns i samma färger som boden.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Färg | Kvartsgrå, Mörkgrå, Nickel |
| Bredd | 134 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Bakvägg |
| Höjd | 180,7 cm |
| Längd | 4 cm |
| Max Snölast | 150 kg/m² |
| Vikt | 29,4 kg |
