Bottenplatta Biohort Till Highline H6
Rek. pris 3 815 kr
3 799 kr
Se priset!

Till Highline H6
3 799 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Beroende på husets storlek består golvet i durkplåt av aluminium av flera segment inklusive kopplingsprofiler. För att säkerställa optimal passning behövs golvramen i aluminium (se ovan).
Underlag med fyllning eller XPS-skivor i hårdskum i en tjocklek av ca. 2–3 cm rekommenderas (ingår ej i leveransen).
Varumärke
BiohortBeskrivning
Beroende på husets storlek består golvet i durkplåt av aluminium av flera segment inklusive kopplingsprofiler. För att säkerställa optimal passning behövs golvramen i aluminium (se ovan).
Underlag med fyllning eller XPS-skivor i hårdskum i en tjocklek av ca. 2–3 cm rekommenderas (ingår ej i leveransen).
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 48013 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 69,5 cm |
| Material | Aluminium |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Längd | 0,2 cm |
| Vikt | 11,45 kg |
| EAN-nr | 9003414480131 |

