Bottenplatta Biohort till MiniGarage L
Rek. pris 4 911 kr
3 999 kr
Se priset!

till MiniGarage L
3 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskret dold kabeldragning och enkel montering av strömbrytare och vägguttag (utan den elektriska utrustningen på bilden).
Varumärke
BiohortBeskrivning
Diskret dold kabeldragning och enkel montering av strömbrytare och vägguttag (utan den elektriska utrustningen på bilden).
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 48032 |
| Färg | Nickel |
| Bredd | 131,6 cm |
| Höjd | 0,2 cm |
| Längd | 189,7 cm |
| Material | Aluminium |
| Max Snölast | 150 kg/m² |
| Typ | Bottenplatta |
| Vikt | 16,35 kg |
| EAN-nr | 9003414480322 |
