Bottenram Biohort Till Highline H6
Rek. pris 4 099 kr
3 799 kr
Se priset!

Till Highline H6
3 799 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

De ger nödvändig stabilitet även utan ett betongfundament.
Om golvramen läggs direkt på grusgrund (ca 10 cm grus, utan fundament eller plattor) krävs markankare för infästning i marken. Dessa finns tillgängliga som tillbehör – se tekniska data för antalet ankare.
För denna fundamentlösning måste kunden säkerställa stormskydd
Varumärke
BiohortBeskrivning
De ger nödvändig stabilitet även utan ett betongfundament.
Om golvramen läggs direkt på grusgrund (ca 10 cm grus, utan fundament eller plattor) krävs markankare för infästning i marken. Dessa finns tillgängliga som tillbehör – se tekniska data för antalet ankare.
För denna fundamentlösning måste kunden säkerställa stormskydd
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 41043 |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Längd | 4 cm |
| Vikt | 8,6 kg |
| Bredd | 292 cm |
| Area | 8,5264 m2 |
| EAN-nr | 9003414410435 |
