Bottenram Biohort Till Redskapsskåp 190
Rek. pris 2 049 kr
1 999 kr
Se priset!

Till Redskapsskåp 190
1 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Högkvalitativt golv i durkplåt av aluminium, skyddar lagrad ved och trädgårdsredskap mot fukt.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 41012 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 78 cm |
| Material | Aluminium |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Längd | 4 cm |
| Vikt | 6 kg |
| EAN-nr | 9003414410121 |

