Fönster Biohort Highline/Panorama/Avantgarde Silver
Rek. pris 4 515 kr
4 499 kr
Se priset!

Highline/Panorama/Avantgarde Silver
4 499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sidoväggspanelen med sitt gångjärnsförsedda fönster i metall (plexiglas) ger ännu mer dagsljus in i trädgårdsboden och ger en fri sikt över trädgården (fönsteröppning: 50 x 60cm)
Varumärke
BiohortBeskrivning
Sidoväggspanelen med sitt gångjärnsförsedda fönster i metall (plexiglas) ger ännu mer dagsljus in i trädgårdsboden och ger en fri sikt över trädgården (fönsteröppning: 50 x 60cm)
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 43065 |
| Färg | Metallic Silver |
| Bredd | 2,5 cm |
| Material | Stål & Aluminium |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Längd | 188 cm |
| Vikt | 9,3 kg |
| EAN-nr | 9003414430655 |
