Förråd gop Derby 2,6 kvm
fr.5 142 kr
Välj variant

Derby 2,6 kvm
5 142 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förråd Derby 2,6 kvm från gop är ett funktionellt och komplett förråd tillverkat av galvaniserat stål med bra takhöjd som är superenkelt att montera.
Varumärke
gopBeskrivning
Förråd Derby 2,6 kvm från gop är ett funktionellt och komplett förråd tillverkat av galvaniserat stål med bra takhöjd som är superenkelt att montera.
Detta kompletta förråd kommer i en färdig byggsats. Det är tillverkat av lackerat galvaniserat stål vilket ger dig ett robust och hållbart förråd. Förrådet har en unik konstruktion som både underlättar monteringen och ger dig en extra hållbar och robust konstruktion. Generöst höjdutrymme och bred dörr vilket gör det lätt och enkelt att gå in och ur förrådet. Dörrarna är försedda med beslag för att fästa hänglås. 25 års garanti.
OBS! Förrådet levereras utan golv och monteras med fördel på en plan och stabil yta eller gjuten betonggrund.
OBS! Förrådet levereras utan golv och monteras med fördel på en plan och stabil yta eller gjuten betonggrund.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Färg | Antracit, Nickel |
| Höjd | 1980 mm |
| Längd | 1130 mm |
| Material | Galvaniserad, lackerad stål |
| Takdesign | Pulpettak |
| Typ | Förråd |
| Vikt | 64 kg |
| Bredd | 2340 mm |
| Takstorlek | 2,42 x 1,24 m |
