Förråd Palmako Emilia 4,4 m² Redskapsbod i Trä
20 495 kr
Se priset!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Emilia 4,4 m² Redskapsbod i Trä
20 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förråd Palmako Emilia 4,4 m2. Förrådet kan kombineras med växthus Emilia 5,8 m2 och Emilia 8,7 m2. Tryckimpregnerade detaljer, vintage grey.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Förråd Palmako Emilia 4,4 m2. Förrådet kan kombineras med växthus Emilia 5,8 m2 och Emilia 8,7 m2. Tryckimpregnerade detaljer, vintage grey.
Detta ingår
- Finsågad beklädnad, 18 mm
- Takbrädor, 16 mm
- Kraftig takås
- Enkeldörr
- Monteringsbeslag
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Fördelar: Förråd Palmako Emilia 4,4 m² Redskapsbod i Trä
- Rymlig förvaring på 4,4 m2
- Tryckimpregnerad för lång hållbarhet
- Idealisk för cykel- och trädgårdsredskapsförvaring
- Finsågad beklädnad, 18 mm
- Takbrädor, 16 mm
- Kraftig takås
- Enkeldörr
- Monteringsbeslag
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Fördelar: Förråd Palmako Emilia 4,4 m² Redskapsbod i Trä
- Rymlig förvaring på 4,4 m2
- Tryckimpregnerad för lång hållbarhet
- Idealisk för cykel- och trädgårdsredskapsförvaring
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 109394 |
| Färg | Tryckimpregnerad Grå |
| Area | 4,4 m2 |
| Material | Trä |
| Takdesign | Sadeltak |
| Typ | Redskapsbod |
| Väggtjocklek | 18 mm |
| Golvyta | 4 m2 |
| Höjd | 2880 mm |
| Längd | 2,4 mm |
| Altan | Nej |
| Bredd | 1870 mm |
| EAN-nr | 4743142001028 |



