Förrådstält gop Original 5,8 m² i Galvaniserat Stål & Polyetenväv
4 499 kr
Se priset!

Original 5,8 m² i Galvaniserat Stål & Polyetenväv
4 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett förrådstält med en yta på 6 m2 som är enkelt att montera. Förrådstältet har en duk av 212 gr/m2 vattenavvisande polyetenväv och ett stabilt korrosionsbeständigt ramverk.
Varumärke
gopBeskrivning
Ett förrådstält med en yta på 6 m2 som är enkelt att montera. Förrådstältet har en duk av 212 gr/m2 vattenavvisande polyetenväv och ett stabilt korrosionsbeständigt ramverk.
Förrådstältet är perfekt till att förvara trädgårdmaskiner, byggmaterial och utemöbler. Med en ram av pulverlackerat stål slipper du tråkig rost och får ett beständigt och stabilt förrådstält. Den slitstarka duken är UV-behandlad polyetenväv och även vattenavvisande vilket skyddar mot solen och håller regnet borta. Förrådstältet är mycket enkelt att montera.
Fördelar
- UV-behandlad och vattenavvisande polyetenväv
- Stabil och korrosionsbeständig stålram
- Enkel och snabb montering
- Kan flyttas på efter montering
Fördelar: Förrådstält gop Original 5,8 m² i Galvaniserat Stål & Polyetenväv
- Beständigt mot korrosion och UV-strålning
- Snabb och enkel installation
- Flyttbar efter montering
Fördelar
- UV-behandlad och vattenavvisande polyetenväv
- Stabil och korrosionsbeständig stålram
- Enkel och snabb montering
- Kan flyttas på efter montering
Fördelar: Förrådstält gop Original 5,8 m² i Galvaniserat Stål & Polyetenväv
- Beständigt mot korrosion och UV-strålning
- Snabb och enkel installation
- Flyttbar efter montering
Dokument
Recensioner
Anders BVerifierad köpare
för 2 år sedanJag är nöjd
Irene RVerifierad köpare
för 6 år sedanPraktisk, diskret får ändå plats med mycket saker i. Mycket bra skydd mot väder och vind.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XV12002424 |
| Färg | Grå |
| Area | 6 m² |
| Material | Galvaniserat stål/polyetenväv |
| Produkttyp | Förrådstält |
| Höjd | 2400 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Vikt | 36 kg |
| Bredd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7392814011109 |




