Fundament Biohort Smartbase Redskapsskåp 190
Rek. pris 10 001 kr
8 999 kr
Se priset!

Smartbase Redskapsskåp 190
8 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Perfekt för hårda ytor. Biohort SmartBase Foundation är det perfekta fundamentet för betong eller stenlagda områden. Det består av aluminiumskivor av hög kvalitet, en speciell fundamentram och fötter som kan justeras i höjdled. På så sätt kan smärre ojämnheter i marken på upp till 4 cm kompenseras.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Perfekt för hårda ytor. Biohort SmartBase Foundation är det perfekta fundamentet för betong eller stenlagda områden. Det består av aluminiumskivor av hög kvalitet, en speciell fundamentram och fötter som kan justeras i höjdled. På så sätt kan smärre ojämnheter i marken på upp till 4 cm kompenseras.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 43929 |
| Färg | Silver |
| Area | 1,4508 m2 |
| Bredd | 78 cm |
| Längd | 10 cm |
| Material | Aluminium |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Vikt | 32,5 kg |
| EAN-nr | 9003414439290 |
