Hyllkorg Biohort 2-Pack
Rek. pris 1 025 kr
959 kr
Se priset!

2-Pack
959 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hyllkorgar är upphängda på 2 stödskenor. Idealiska för förvaring av bekämpningsmedel, gräsfrön, burkar och verktyg. (2 st. per paket). Storlek (B x L x H): 72 x 16 x 11 cm, lastkapacitet: 3 kg per hyllkorg
Varumärke
BiohortBeskrivning
Hyllkorgar är upphängda på 2 stödskenor. Idealiska för förvaring av bekämpningsmedel, gräsfrön, burkar och verktyg. (2 st. per paket). Storlek (B x L x H): 72 x 16 x 11 cm, lastkapacitet: 3 kg per hyllkorg
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 46026 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 16 cm |
| Material | Stål & Aluminium |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Längd | 11 cm |
| EAN-nr | 9003414460263 |


