Redskapsbod Hortus Mön Obehandlat Utan Golv & Takpapp
12 999 kr
12 569 krSänkt pris!

Mön Obehandlat Utan Golv & Takpapp
12 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HortusBeskrivning
Redskapsskjul modell Møn, obehandlat, exkl. golv och takpapp HORTUS
information
- material: trä
- färg: natur
- höjd: 218 cm
- bredd: 248 cm
- djup: 248 cm
- yta: 6,15 m2
- dörrmått: 2 x 165 x 75 cm
levereras omonterat och golv, takpapp och förankring ingår inte. vi rekommenderar träskyddsmedel och förborrning av skruvhål för skydd och hållbarhet.
specifikationer
- material: trä
- färg: natur
- material: trä
- färg: natur
- höjd: 218 cm
- bredd: 248 cm
- djup: 248 cm
- yta: 6,15 m2
- dörrmått: 2 x 165 x 75 cm
levereras omonterat och golv, takpapp och förankring ingår inte. vi rekommenderar träskyddsmedel och förborrning av skruvhål för skydd och hållbarhet.
specifikationer
- material: trä
- färg: natur
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-140 |
| Färg | Natur |
| Material | Træ |
| Djup | 248 cm |
| Höjd | 218 cm |
| Bredd | 248 cm |
| EAN-nr | 5705858727813 |






