Slagborr Biohort Paket
433 kr

Paket
433 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bits för slagborr används för att borra de hål som behövs i betongfundamentet för injektionsmurbruket. Slagborrar finns i specialbutiker.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Bits för slagborr används för att borra de hål som behövs i betongfundamentet för injektionsmurbruket. Slagborrar finns i specialbutiker.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B270903 |
| Bredd | 1,4 cm |
| Höjd | 21,5 cm |
| Längd | 215 cm |
| Typ | Slagborr |
| Vikt | 0,127 kg |
| EAN-nr | 9003414187849 |
