Vedförråd Biohort Woodstock 300 Metallic Silver
Rek. pris 13 685 kr
13 599 kr
Se priset!

Woodstock 300 Metallic Silver
13 599 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vedförråd och redskapsskåp i ett. Inget skapar en så mysig atmosfär som en sprakande brasa i kaminen en kall vinterdag. Men var ska man förvara veden?
WoodStock® löser problemet på ett rent och hållbart sätt. Under sommaren ger den gott om plats till förvaring av trädgårdsmöbler och olika redskap. Särskilt praktisk är möjligheten till direkt installation intill husväggen.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Vedförråd och redskapsskåp i ett. Inget skapar en så mysig atmosfär som en sprakande brasa i kaminen en kall vinterdag. Men var ska man förvara veden?
WoodStock® löser problemet på ett rent och hållbart sätt. Under sommaren ger den gott om plats till förvaring av trädgårdsmöbler och olika redskap. Särskilt praktisk är möjligheten till direkt installation intill husväggen.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 35040 |
| Färg | Metallic Silver |
| Bredd | 102 cm |
| Takdesign | Sluttande Tak |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Längd | 199 cm |
| Vikt | 54,7 kg |
| EAN-nr | 9003414350403 |
