Vedskjul Fornorth 3,60 m²
Rek. pris 4 490 kr
3 195 kr
3 190 krSänkt pris!

3,60 m²
3 190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vedskjul från Fornorth är utformad för att ge en optimal lagringsplats åt din ved, samtidigt som det erbjuder en attraktiv design för din utomhusmiljö. Vedskjulet är tillverkat med högkvalitativa material och en design som optimerar luftflödet för att hålla veden torr och klar att eldas när du behöver det.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Vedskjul från Fornorth är utformad för att ge en optimal lagringsplats åt din ved, samtidigt som det erbjuder en attraktiv design för din utomhusmiljö. Vedskjulet är tillverkat med högkvalitativa material och en design som optimerar luftflödet för att hålla veden torr och klar att eldas när du behöver det.
Produktinformation
- Varmförzinkade stålpaneler på 0,25 mm
- Bredd: 302 cm
- Längd: 119 cm
- Höjd: 190 cm
- Area: 3,60 m²
- Stabil konstruktion lämplig för utomhusbruk
- Varmförzinkade stålpaneler på 0,25 mm
- Bredd: 302 cm
- Längd: 119 cm
- Höjd: 190 cm
- Area: 3,60 m²
- Stabil konstruktion lämplig för utomhusbruk
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Art.Nr. | 6438543015047 |
| Färg | Grå |
| Material | Stål |
| Typ | Vedskjul |
| Garanti | 12 månader |
| Höjd | 190 cm |
| Längd | 302 cm |
| Vikt | 32 kg |
| Bredd | 119 cm |
| Area | 3,6 m2 |
| EAN-nr | 6438543015047 |




