Presenning Fornorth För Garagetält 3,2x6m
fr.1 490 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

För Garagetält 3,2x6m
1 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FornorthBeskrivning
Presenning för garagetält 3,2x6m.
Produktinformation:
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 18,37 kg
- Längd: 600 cm
- Bredd: 320 cm
- Höjd: 245 cm
Förpackningens mått:
- Vikt: 19,4 kg
- Längd. 66,5 cm
- Höjd: 16,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 18,37 kg
- Längd: 600 cm
- Bredd: 320 cm
- Höjd: 245 cm
Förpackningens mått:
- Vikt: 19,4 kg
- Längd. 66,5 cm
- Höjd: 16,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Färg | Grön, Ljusgrå, Mörkgrå, Svart |
| Utförande | 3,2x6 meter |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Presenning |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 2450 mm |
| Längd | 6000 mm |
| Vikt | 18,373 kg |
| Bredd | 3200 mm |

