Presenning Fornorth För Garagetält 3,5x7,5m
fr.6 490 kr
fr.3 090 krFrån 45 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FornorthBeskrivning
Presenning för garagetält 3,5x7,5m.
Produktinformation:
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 37,28 kg
- Längd: 750 cm
- Bredd: 350 cm
- Höjd: 352 cm
Förpackningens mått:
Paket 1:
- Vikt: 29,9 kg
- Längd: 66,5 cm
- Höjd: 19,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Paket 2:
- Vikt: 9,18 kg
- Längd: 51,5 cm
- Höjd: 9,5 cm
- Bredd: 41,5 cm
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 37,28 kg
- Längd: 750 cm
- Bredd: 350 cm
- Höjd: 352 cm
Förpackningens mått:
Paket 1:
- Vikt: 29,9 kg
- Längd: 66,5 cm
- Höjd: 19,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Paket 2:
- Vikt: 9,18 kg
- Längd: 51,5 cm
- Höjd: 9,5 cm
- Bredd: 41,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Färg | Ljusgrå, Mörkgrå, Svart |
| Utförande | 3,5x7,5 meter |
| Produkttyp | Presenning |
| Material | PVC |
| Garanti | 1 år |
| Längd | 7500 mm |
| Höjd | 3520 mm |
| Vikt | 37,278 kg |
| Bredd | 3500 mm |

