Presenning Fornorth För Garagetält 4x8m
fr.7 990 kr
fr.5 290 krFrån 26 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FornorthBeskrivning
Presenning för garagetält 4x8m.
Produktinformation:
Tygmaterial: PVC
Vikt: 46,5 kg
Mått: 800 x 400 x 402 cm
Förpackningens mått:
Paket 1:
- Vikt: 34,9 kg
- Längd: 66,5 cm
- Höjd: 30,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Paket 2:
- Vikt: 12,8 kg
- Längd: 66,5 cm
- Höjd: 11,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Tygmaterial: PVC
Vikt: 46,5 kg
Mått: 800 x 400 x 402 cm
Förpackningens mått:
Paket 1:
- Vikt: 34,9 kg
- Längd: 66,5 cm
- Höjd: 30,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Paket 2:
- Vikt: 12,8 kg
- Längd: 66,5 cm
- Höjd: 11,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Färg | Ljusgrå, Mörkgrå, Svart |
| Utförande | 4x8 meter |
| Produkttyp | Presenning |
| Material | PVC |
| Garanti | 1 år |
| Längd | 8000 mm |
| Höjd | 4020 mm |
| Vikt | 46,3 kg |
| Bredd | 4000 mm |

