Myggnät Hillerstorp Luxor 6-kantig
2 195 kr

Luxor 6-kantig
2 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Myggnät som passar till Paviljong Hillerstorp Luxor 6-kantig. Ø400 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 36340402 |
| Serie | Luxor |
| Typ | Myggnät |
| Höjd | 1900 mm |
| Vikt | 10,4 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| EAN-nr | 7319073634429 |

