Myggnät Hillerstorp till Paviljong Luxor 3x4 m
fr.1 885 kr
Välj variant

till Paviljong Luxor 3x4 m
1 885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Myggnät till Paviljong Luxor 3x4 m från Hillerstorp är ett extra myggnät till Paviljong Luxor 3x4 m från Hillerstorp. Allround variant. Kanten på myggnätet är beigefärgat.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Myggnät till Paviljong Luxor 3x4 m från Hillerstorp är ett extra myggnät till Paviljong Luxor 3x4 m från Hillerstorp. Allround variant. Kanten på myggnätet är beigefärgat.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 36304042H |
| Färg | Beige, Grå, Grå/Beige |
| Montering | Nej |
| Material | Polyester |
| Serie | Luxor |
| Typ | Myggnät |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 2780 mm |
| Längd | 3500 mm |
| Bredd | 1950 mm |
