Myggnät Paviljong Hillerstorp Glimminge
1 569 kr

Glimminge
1 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Myggnät som passar till Glimminge paviljong. Levereras i 4-pack.
Väggar och myggnät kan hängas upp samtidigt.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 23361302 |
| Färg | Beige |
| Material | Polyester |
| Serie | Glimminge |
| Typ | Myggnät |
| Höjd | 2780 mm |
| Längd | 3000 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 1950 mm |
| EAN-nr | 7319073613028 |

