Parasollfot Venture Home Stathera 50x50 cm
Nyhet
819 kr
Se priset!

Stathera 50x50 cm
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med sina smidiga handtag och integrerade hjul flyttas den enkelt dit skuggan behövs. Den robusta konstruktionen ger stabilitet samtidigt som den är lätt att hantera.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med sina smidiga handtag och integrerade hjul flyttas den enkelt dit skuggan behövs. Den robusta konstruktionen ger stabilitet samtidigt som den är lätt att hantera.
För bästa hållbarhet – förvara parasollstenen torrt och varmt under frostperioder för att undvika frostsprickor och bevara dess eleganta utseende år efter år.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 8362-888 |
| Färg | Grey |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 50 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Typ | Parasollfot |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 6 cm |
| Serie | Stathera |
| Material | Granite |
| EAN-nr | 7340220864376 |


