Parasollfot Venture Home Stathera Ø50 cm
Rek. pris 939 kr
fr.846 kr
Se priset!
Välj variant

Stathera Ø50 cm
846 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stardust parasollfot i granit med ett rör i stål för fastsättning av parasollet. Smidig förflyttning med hjälp av handtag.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Stardust parasollfot i granit med ett rör i stål för fastsättning av parasollet. Smidig förflyttning med hjälp av handtag.
Se till att förvara din parasollstenen på rätt sätt. Vid risk för frost, förvara parasollstenen torrt och varmt för att minska risken för frostsprickor.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå, Svart |
| Material | Granit |
| Serie | Stardust |
| Produkttyp | Parasollfot |
| Användningsområde | Utomhus |
| Diameter | 50 cm |
| Höjd | 27 cm |
| Vikt | 40 kg |
