Paviljongvägg Hillerstorp Till Luxor 3x3 m Trädgårdspaviljong i Polyester
2 295 kr

Till Luxor 3x3 m Trädgårdspaviljong i Polyester
2 295 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-22
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Paviljongväggar i 4-pack från Hillerstorp som du med ett enkelt handgrepp drar för och skapar ett skydd mot vind och stickdjur.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Paviljongväggar i 4-pack från Hillerstorp som du med ett enkelt handgrepp drar för och skapar ett skydd mot vind och stickdjur.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 23366308 |
| Färg | Grå |
| Material | Polyester |
| Serie | Luxor |
| Typ | Paviljongvägg |
| Höjd | 2780 mm |
| Längd | 1950 mm |
| Bredd | 3000 mm |
| EAN-nr | 7319073663085 |
