Paviljongväggar Hillerstorp Luxor 6-kantig
3 295 kr

Luxor 6-kantig
3 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
6 st paviljongväggar som passar till Paviljong Hillerstorp Luxor 6-kantig. Ø400 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 3634042 |
| Färg | Beige |
| Serie | Luxor |
| Typ | Paviljongvägg |
| Höjd | 1900 mm |
| Vikt | 13,5 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| EAN-nr | 7319073634047 |

