Paviljong Baltic Garden SUNSET 3x4 m, grå
5 995 kr

SUNSET 3x4 m, grå
5 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

SUNSET Pavillion 3x4 m, grå är idealisk för att skydda mot sol och duggregn. Perfekt för att njuta av varma sommardagar och fuktiga höstdagar.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
SUNSET Pavillion 3x4 m, grå är idealisk för att skydda mot sol och duggregn. Perfekt för att njuta av varma sommardagar och fuktiga höstdagar.
SUNSET Paviljong 3x4 m
Skyddande och stilfull paviljong för utomhusbruk som gör det möjligt att njuta av sommaren och mildare höstdagar oavsett väder. Perfekt mot solens strålar eller lätt regn, vilket skapar en behaglig plats för avkoppling, måltider eller sociala sammankomster utomhus.
Specifikationer
- Material: Alu/polyester
- Vikt (kg): 33
- Höjd (cm): 270
- Bredd (cm): 396
- Djup (cm): 296
- Kräver montering: Ja
Skyddande och stilfull paviljong för utomhusbruk som gör det möjligt att njuta av sommaren och mildare höstdagar oavsett väder. Perfekt mot solens strålar eller lätt regn, vilket skapar en behaglig plats för avkoppling, måltider eller sociala sammankomster utomhus.
Specifikationer
- Material: Alu/polyester
- Vikt (kg): 33
- Höjd (cm): 270
- Bredd (cm): 396
- Djup (cm): 296
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 92024 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 396 cm |
| Montering | Ja |
| Material | alu/polyester |
| Serie | Sunset |
| Typ | Paviljong |
| Djup | 296 cm |
| Höjd | 270 cm |


