Paviljong Eden Wood Trinidad3x4 m
Rek. pris 14 500 kr
13 049 kr
12 026 krSänkt pris!Spara 1 023 kr
Vald variant
Längd:
4000 mm

Trinidad
3x4 m
12 026 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trinidad 3x3 m är skapat för att bidra med elegans till din trädgård året om och en plats att samlas under för komma undan regn och sol. Den är tillverkad av stabila och hållbara aluminiumprofiler som är pulverlackerade i grått som både ger en stilren och snygg känsla samtidigt som det skyddar profilerna från naturen. Taket är tilverkat av en nästan okrossbar polykarborat som även effektivt skyddar mot skadlig uv-strålning. Textilväggar och myggnät ingår.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Trinidad 3x3 m är skapat för att bidra med elegans till din trädgård året om och en plats att samlas under för komma undan regn och sol. Den är tillverkad av stabila och hållbara aluminiumprofiler som är pulverlackerade i grått som både ger en stilren och snygg känsla samtidigt som det skyddar profilerna från naturen. Taket är tilverkat av en nästan okrossbar polykarborat som även effektivt skyddar mot skadlig uv-strålning. Textilväggar och myggnät ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 5501-34 |
| Färg | Brun/Svart |
| Material | Pulverlackerad Aluminium |
| Längd | 4000 mm |
| Typ | Paviljong |
| Serie | Trinidad |
| Höjd | 2650 mm |
| Bredd | 3000 mm |
| EAN-nr | 7350107035416 |

