Paviljong Palmako Betty 9,9 m2Obehandlad
27 136 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Obehandlat trä
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Betty 9,9 m2
Obehandlad
27 136 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Paviljong i byggsats från Palmako.
Paviljong tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och räcke. 5 års garanti.
Detta ingår
- 120x120 mm limträstolpar
- 19 mm hyvlad råspont
- Tak av spontade brädor
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning och golv ingår inte i leveransen.
Obehandlat trä blir gråaktigt efter att ha varit orört ett tag och kan bli blåaktigt och börja mögla. Palmako rekommenderar därför att alltid ytbehandla eller måla stugan.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Detta ingår
- 120x120 mm limträstolpar
- 19 mm hyvlad råspont
- Tak av spontade brädor
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning och golv ingår inte i leveransen.
Obehandlat trä blir gråaktigt efter att ha varit orört ett tag och kan bli blåaktigt och börja mögla. Palmako rekommenderar därför att alltid ytbehandla eller måla stugan.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 103879 |
| Färg | Obehandlat trä |
| Area | 9,9 m2 |
| Höjd | 3130 mm |
| Altan | Nej |
| Bredd | 3370 mm |
| Längd | 3840 mm |
| Area | 9,9 m² |
| Utförande | Byggelement |
| Material | Trä |
| Takdesign | Paraplytak |
| Typ | Paviljong |
| Väggtjocklek | 120x120 mm |
| EAN-nr | 4743142005583 |





