Paviljong Palmako Isabella 23,9 m2Impregnerad grå
224 239 kr
Vald variant
Färg:
Impregnerad grå
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Isabella 23,9 m2
Impregnerad grå
224 239 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Njut av livet utomhus – året runt. Med en elegant och funktionell hagestue från Palmako skapar du en perfekt plats för härliga middagar, trevliga stunder och umgänge med familj och vänner. Tack vare stora glasytor och dubbla glasdörrar strömmar solen och värmen in – du är inne, men ändå ute.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Njut av livet utomhus – året runt. Med en elegant och funktionell hagestue från Palmako skapar du en perfekt plats för härliga middagar, trevliga stunder och umgänge med familj och vänner. Tack vare stora glasytor och dubbla glasdörrar strömmar solen och värmen in – du är inne, men ändå ute.
Stugleveransen är ett gör-det-själv-kit som kommer med en monteringsmanual. Var noga med att läsa instruktionerna noggrant innan du påbörjar installationen. Alla detaljer är färdigkapade vilket gör den enkel att montera. Placeringen av dörrar och fönster kan anpassas efter önskemål vid installationen.
Stugan är tillverkad i långsamtväxande nordisk gran, ett hållbart material med hög kvalitet.
Produktinfo
- Färg: Grå impregnerad
- Mått inv/utv: 22,2 / 23,9 m²
- Mått: 661x465 cm
- Vägghöjd: 221 cm
- Total höjd: 315 cm
- Väggtjocklek: 90 mm
- Modernt hörnförband
- Garanti: 5 år
Ingår i leveransen
- Byggsats med färdigkapade detaljer
- Spontade takbrädor
- Dubbeldörrar av aluminium, 4 mm härdat glas
- Fönster av aluminium, 4 mm glas
- Monteringsbeslag
OBS! Den produkten är utan golv. Takbeläggning, pappspik för takmaterial och takavvattning ingår inte i men kan köpas som tillval.
Stugan är tillverkad i långsamtväxande nordisk gran, ett hållbart material med hög kvalitet.
Produktinfo
- Färg: Grå impregnerad
- Mått inv/utv: 22,2 / 23,9 m²
- Mått: 661x465 cm
- Vägghöjd: 221 cm
- Total höjd: 315 cm
- Väggtjocklek: 90 mm
- Modernt hörnförband
- Garanti: 5 år
Ingår i leveransen
- Byggsats med färdigkapade detaljer
- Spontade takbrädor
- Dubbeldörrar av aluminium, 4 mm härdat glas
- Fönster av aluminium, 4 mm glas
- Monteringsbeslag
OBS! Den produkten är utan golv. Takbeläggning, pappspik för takmaterial och takavvattning ingår inte i men kan köpas som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 119348 |
| Färg | Impregnerad grå |
| Area | 23,9 m2 |
| Längd | 5970 mm |
| Höjd | 3150 mm |
| Bredd | 4010 mm |
| Höjd | 315 cm |
| Typ | Paviljong |
| Material | Nordisk gran |
| Väggtjocklek | 90 mm |
| Golvyta | 22,2 m2 |
| Area | 23,9 m² |
| Vinkel | 20 ° |
| Takstorlek | 32,6 |
| Montering | Byggsats |
| Takdesign | Sadeltak |
| Max Snölast | 1,1 kg/m² |
| EAN-nr | 4743142040560 |








