Pergola Jabo 4x4 m
fr.10 369 kr
fr.8 189 krFrån 18 %Kampanj
Välj variant

4x4 m
8 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med ett snyggt och praktiskt pergolatak får du en mer ombonad uteplats. Samtidigt ger det ett svalt skydd under sommarens varmaste dagar. Pergolan kommer med en solskyddsduk i vattenavvisande 250 gr/m² polyester.
Varumärke
JaboBeskrivning
Med ett snyggt och praktiskt pergolatak får du en mer ombonad uteplats. Samtidigt ger det ett svalt skydd under sommarens varmaste dagar. Pergolan kommer med en solskyddsduk i vattenavvisande 250 gr/m² polyester.
Recensioner
BengtVerifierad köpare
för 1 år sedanPergolan, där vi har placerat den, ger ett varmt och ombonat intryck. Inga problem med att installera den. Nöjda
Jan SVerifierad köpare
för 1 år sedanDet enda jag kan påpeka, är när det regnat står vatten kvar.
AnkanVerifierad köpare
för 4 år sedanEnkel att bygga och fungerar som det ska. Bra att det finns extratak att köpa då jag tror stommen håller längre än taket.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10041-J |
| Färg | Grå, Vit |
| Material | Aluminium, Stål + Polyester Tak |
| Typ | Pergola med segelduk |
| Höjd | 2200 mm |
| Längd | 3330, 4000 mm |
| Bredd | 3330, 4000 mm |


