Pergola Jabo 4x4 mGrå
10 369 kr
8 549 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

4x4 m
Grå
8 549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med ett snyggt och praktiskt pergolatak får du en mer ombonad uteplats. Samtidigt ger det ett svalt skydd under sommarens varmaste dagar. Pergolan kommer med en solskyddsduk i vattenavvisande 250 gr/m² polyester.
Varumärke
JaboBeskrivning
Med ett snyggt och praktiskt pergolatak får du en mer ombonad uteplats. Samtidigt ger det ett svalt skydd under sommarens varmaste dagar. Pergolan kommer med en solskyddsduk i vattenavvisande 250 gr/m² polyester.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10041 |
| Färg | Grå |
| Längd | 3330 mm |
| Bredd | 3330 mm |
| Material | Aluminium, Stål + Polyester Tak |
| Typ | Pergola med segelduk |
| Höjd | 2200 mm |
| EAN-nr | 7393290100417 |




