Reservdel Hillerstorp Luxor 3x3 m
1 995 kr

Luxor 3x3 m
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reservdel Luxor 300x300 från Hillerstorp. Takkonstruktion till Luxor 3x3 meter. Innehåller Dx4, Ex4, Lx1, Cx4 och skruvpåse.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Reservdel Luxor 300x300 från Hillerstorp. Takkonstruktion till Luxor 3x3 meter. Innehåller Dx4, Ex4, Lx1, Cx4 och skruvpåse.
Recensioner
Mr TVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt enligt bilder på hemsidan
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 103603 |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Reservdel |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7319071036034 |
